Miley: Are 7 Reasons You Should Rejoin Twitter

26. března 2011 v 14:06 | Tulie |  Miley Cyrus
Stránka Hollywood Life udělala seznam sedmi věcí, proč by se Miley měla vrátit na svůj Twitter:
1. Vysvětlit všechny drby- Například nedávno paparazzi přistihli Miley jak odchází z Chateau Mamont klubu a její fotky vypadalay opravdu lacině. Kdyby Miley měla Twitter, mohla by to všechno vysvětlit.
2. Zveřejnit všechny novinky jako první- Místo toho, aby novinky o Miley oznamovali publicisté, mohla by je Miley díky Twitteru sama oznámit. Bylo by jasné že je to oficiální. 3.
Psát si se svým ootcem- Objevilo se spoustu drbů které říkali že Miley a její otec Billy Ray Cyrus se spolu nebaví. Kdyby Miley měla Twitter, mohla by svému otci psát a všechny tyto řeči by vyvrátila.
4. Sdílet muziku- Miley právě nahrává písničku ve studiu. Nebylo by skvělé slyšet pár minut z jejího nahrávání?
5. Zvýšit své charitativní akce- Webová stránka Hollywood Life také udělala žebříček nejvíce "charitativních" hvězd a Miley je jednou z nich. Na Twitteru by Miley mohla psát všechno otom, jak se podílí na různých charitativních akcích.
6. Koupelnové Fotky- My víme, my víme. Ale jak víte vy, Miley se ráda fotila ve své koupelně a tím nenarážíme na falešné nahé fotky. Ale Miley je mohla dávat na Twitpic místo toho aby jí někdo ukradl kabelku s mobilem a přidával fotky.
7. Přidat si do přátel Charlieho Sheena- Potřebujete aby jsme řekli víc?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janďa Janďa | E-mail | Web | 26. března 2011 v 15:13 | Reagovat

my jsme affs?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama